Basında İlko

Workshop
Geleceğimiz İçin Değer Yaratacak Yatırımlar Yapıyoruz
Sektörün gelişimiyle birlikte üretim / satış talepleri her yıl büyümektedir. Bu talebi karşılayabilmek için İLKO İlaç'ın, EU GMP ve 13485 Tıbbi Cihaz Üretim Belgesi'ne sahip, Anadolu'da yapılan en büyük ilaç üretim yatırımı olan üretim tesislerimizde ileri teknolojiye dayalı ürünler üretiyoruz.

01.02.2020 - Workshop

Ekonomist Dergisi
'Koruyucu sağlık' bilinci
Eğitim düzeyinin ve koruyucu sağlık bilincinin artması, tüketicinin daha doğal içeriğe yönelmesi, OTC pazarını büyütüyor. Yıllık ortalama yüzde 20 büyüyen pazarın bu yıl hedefi 4 milyar TL.

26.01.2020 - Ekonomist Dergisi

Şamdan Plus
Soğuğa teslim olmayın
Yetişkinler ve çocuklara yönelik geliştirilen takviye edici Wellcare Immune Efervesan Tablet, içeriğinde bulunan 'Pelargonium Sidoides', çinko ve C vitamini ile kış aylarında size destek oluyor.

15.01.2020 - Şamdan Plus

Cosmopolitan
Çok Yönlü Etki
Wellcare Immune Efervesan Tablet, bağışıklık sistemini çok yönlü etkileyerek kışı sağlıklı geçirmenize yardımcı oluyor.

02.01.2020 - Cosmopolitan

Teknopark İstanbul
İLKO İLAÇ, AR-GE İLE ÇİFT HANELİ BÜYÜYOR
Biyoteknolojik ürünlerle ilgili Ar-Ge çalışmalarını Teknopark İstanbul'da bulunan merkezinde sürdüren İLKO İlaç, Türk bilim insanlarının katkılarıyla geliştirilen, üretimi Türkiye'de gerçekleşecek olan ilk orijinal biyoüstün ilacı sektöre kazandırmaya hazırlanıyor.

01.01.2020 - Teknopark İstanbul

OTC Plus
Kışa Teslim Olmayın
Kış aylarının gelmesiyle grip ve soğuk algınlığında da artışlar yaşanmaya başlıyor. "Kış geldi hastalıklar başladı" klişesinden kurtulmak için bitkisel içerikli takviye edici ürünlerle kış aylarını daha sağlıklı geçirmek mümkün.

01.01.2020 - OTC Plus

Lonca
"Ülkemizi Küresel Rekabette Güçlü Konuma Taşımak İstiyoruz"
İlko İlaç, Konya sanayisinin yükselen değerlerinden biri olarak öne çıkıyor. Geçmiş yıllarda yerli morfin tableti üreten İlko İlaç, son yıllarda küresel ilaç pazarından ciddi pay almaya başlayan biyoteknolojik ürünlerde kanser ve kansere bağlı hastalıkların tedavisine yönelik Ar-Ge çalışmaları yürütüyor.

01.01.2020 - Lonca

Pharma World
İlko İlaç'tan Bir İlk
İlko İlaç, kişisel bilgilerin gizliliği, bütünlüğü ve erişilebilirliğini uluslararası standartlarda belirleyen BS 10012 Veri Koruma Kişisel Bilgi Yönetim Sistemi ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerinin her ikisini birlikte almaya hak kazandı.

01.01.2020 - Pharma World

Eczacı Farmakope
İLKO İlaç'tan bir ilk daha
İlko İlaç, kişisel ve kurumsal bilgi güvenliği en güçlü şekilde sağlayarak, uluslararası standartlarda sektördeki yenilikçi kimliğini bir kez daha öne çıkartarak,yine bir İLK'e imza attı.

01.11.2019 - Eczacı Farmakope

Formsante
PROBİYOTİKLERLE KİLO KONTROLÜ SAĞLAYIN
Yapılan klinik çalışmalar, bazı probiyotik suşlarının sindirim sisteminin düzenlemesi ve kilo kontrolü üzerinde etkili olduğunu gösteriyor.

01.11.2019 - Formsante