İLKO İlaç ve İlkogen, 2018 BIO Uluslararası Konvansiyonu'nda

İLKO İlaç ve İlkogen, 2018 BIO Uluslararası Konvansiyonu'nda

İLKO İlaç ve İlkogen olarak Boston'da düzenlenen 2018 BIO International Convention'a (2018 BIO Uluslararası Konvansiyonu) katıldık. 70 farklı ülkeden 5.000'nin üzerinde firmanın ve 16.000'den fazla katılımcının bir araya geldiği 2018 BIO Uluslararası Konvansiyonu'nda, Türkiye'den tek sunum yapan şirket olduk. İlkogen İş Geliştirme Müdürümüz Dr. Ali Halil Taha'nın yaptığı sunumla biyoteknoloji alanındaki çalışmalarımızı ve ürün portföyümüzü katılımcılar ile paylaştık.

8 Haziran 2018

Merhum Mustafa Öncel Kompozisyon Yarışması sonuçlandı

Merhum Mustafa Öncel Kompozisyon Yarışması sonuçlandı

Konyalılar Derneği tarafından Selçuklu Holding Onursal Başkanı merhum Mustafa Öncel anısına düzenlenen ‘Memleket Sevdası’ konulu kompozisyon yarışması sonuçlandı. Jüri değerlendirmesi sonucunda ilk üçe giren eser sahiplerine ödülleri, İstanbul'da düzenlenen törenle takdim edildi.

21 Mayıs 2018

İLKO İlaç, Konya Biyoteknoloji Günleri'ne katıldı

İLKO İlaç, Konya Biyoteknoloji Günleri'ne katıldı

Necmettin Erbakan Üniversitesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ve bir hafta süren, bünyesinde 7. Uluslararası Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji Kongresi'nin de gerçekleştirildiği 'Konya Biyoteknoloji Günleri' etkinliğinde İLKO İlaç da yer aldı. İLKO İlaç Ar-Ge ve Ruhsatlandırma Direktörü Prof. Dr. Yılmaz Çapan'ın ' Dünyada ve Türkiye'de İlaç Endüstrisi ve Biyoteknolojik Yöntemlerle Üretilen İlaçlar' konulu sunumu büyük ilgi gördü.

27 Nisan 2018

İLKO İlaç'a Ar-Ge ödülü

İLKO İlaç'a Ar-Ge ödülü

Bu sene 50. kuruluş yılını kutlayan İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi tarafından verilen Best Practice Awards 2018 Ar-Ge dalı ödülüne, biyoteknoloji alanında yürüttüğü Ar-Ge çalışmaları nedeniyle İLKO İlaç layık görüldü. İLKO Argem Biyoteknoloji Merkezi Laboratuvar Yöneticisi Dr. Duygu Dağlıkoca'ya ödülü, İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Yakup Selvi takdim etti

11 Nisan 2018

İLKO İlaç Majistral Zirve'de

İLKO İlaç Majistral Zirve'de

İLKO İlaç olarak, Eczacının Sesi ve Konya Eczacı Odası tarafından Konya Dedeman Otel'de düzenlenen Majistral Zirve etkinliğine katıldık. Türkiye'nin farklı noktalarından eczacıların yoğun bir katılım gösterdiği zirvede İLKO İlaç ve Wellcare olarak eczacılarımızla sohbet ettik, kendilerini İLKO İlaç Üretim Tesislerimizde misafir ederek üretim teknolojilerimiz hakkında bilgiler verdik.

10 Nisan 2018

İLKO İlaç'a iki ödül birden

İLKO İlaç'a iki ödül birden

Hacettepe Üniversitesi Teknokent'in, kuruluşunun 15. yılı dolayısıyla düzenlediği ödül töreninde İLKO İlaç'a iki ödül birden takdim edildi. Kendi Ar-Ge binasını inşa ederek Teknokent'e yatırım yaptığı için ödül almaya hak kazanan İLKO İlaç ayrıca, Ar-Ge faaliyetlerinde 2017 yılında en çok ulusal fon kullanan ilk firma olarak da ödüle layık görüldü.

26 Mart 2018